Азаров пересадить українців на авто вітчизняного виробництва

Кабмін підніматиме український автопром за рахунок інвесторів.

Уряд створить умови для залучення інвестицій і для відновлення докризового рівня вітчизняного автомобілебудування, повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Безумовно, ми будемо підтримувати вітчизняне автомобілебудування. Зараз це питання вивчається Міністерством економіки. Наше завдання - створити такі умови, при яких наш автопром розвивався б успішно", - зазначив Азаров, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Він додав, що уряд чекає пропозицій від вітчизняних автовиробників, зокрема асоціації "Укравтопром", щодо необхідних заходів, що сприяють розвитку галузі.

Крім того, Кабмін вживе заходів для активізації іноземного інвестування в українську автомобільну галузь і забезпечить вигідні умови для іноземних інвесторів, які будуть займатися автомобілебудуванням в Україну.

Азаров навів приклад, що зараз електроенергія в Україні вп'ятеро дешевша, ніж у Європі, порівняно дешева і водночас кваліфікована робоча сила і т.п. Прем'єр зазначив, що така ситуація буде зберігатися певний час і надалі, а тому іноземні інвестори, розміщуючи свої виробництва в Україні, будуть мати суттєві переваги.

Нагадаємо, нещодавно Україна домовилася з Європейським союзом про механізм застосування захисних заходів у двосторонній торгівлі автомобілями.

Згідно з домовленостями, обсяг безмитного імпорту європейських автомобілів в Україну становитиме 45 тисяч одиниць на рік.

Читайте також:

В Україну завезуть дешеві іномарки, але всім може не вистачити

В Україні виник дефіцит іномарок

Український бензин виявився одним із найдешевших у Європі

В Україну може повернутися чорний імпорт автомобілів

Українці встановили новий рекорд по купівлі автомобілів

В Україні збільшилося виробництво легкових автомобілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: