Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Борисполі" підготували новий глобальний проект

В аеропорту планують обслуговувати 20 мільйонів пасажирів до 2025 року.

В аеропорту "Бориспіль" цього року розпочнуться підготовчі роботи до введення в експлуатацію нового перона поруч з терміналом D.

Про це розповів гендиректор аеропорту Павло Рябікін, передає Ліга.Бизнес.

Він зазначив, що новий перон матиме близько 15 стоянкових місць.

За словами гендиректора, наступний етап - подовження наявного терміналу та його галереї ще на 6 аеромостів уздовж добудованого перону. Це зробить обслуговування на ньому більш комфортним. Як зазначається, на цей проект теж піде три-чотири роки.

Після реалізації цих двох проектів "вузьким місцем" стане багажний процес. Як повідомив Рябікін, наразі в аеропорту вирішують, куди доцільніше буде вкласти гроші - в розширення терміналу D, збільшення місць реєстрації та розміру багажного відділення, чи в будівництво нового терміналу, з’єднаного з терміналом D.

Гендиректор пояснив, якщо вкласти в термінал D, можна збільшити кількість пасажирів до 20 млн. Він зазначив, що при цьому буде велике навантаження на термінальний комплекс. "Можна обмежитися пасажиропотоком в 15 млн і вже почати обслуговувати наступні 5 млн в новому місці", - додав Рябікін.

Він також сказав, що в аеропорту планують обслуговувати 20 млн пасажирів до 2025 року, тому визначитись з подальшими планами треба вже до кінця 2018. Предпроект є для обох варіантів, проте будівництво нового терміналу передбачає виніс великої кількості старої інфраструктури. "Це глобальний проект, яким ми входимо в стадію початку реалізації стратегії розвитку до 2045 року", - підсумував Рябікін.

Нагадаємо, у "Борисполі" також збираються знести один із терміналів. Згідно з концепцією розвитку аеропорту, на його місці буде збудовано новий термінал.

Залиште свій коментар

Вибір редакції