Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Валіза без ручки": у "Борисполі" збираються знести один із терміналів

Згідно з концепцією розвитку аеропорту, на його місці буде збудовано новий термінал.

Аеропорт "Бориспіль" може залишитись без терміналу В.

Про це розповів в інтерв’ю LIGA.net гендиректор аеропорту Павло Рябікін.

"Так склалося, що цей термінал сприймається в експертному суспільстві як якась священна корова і символ Борисполя. Але він сьогодні для нас, як валіза без ручки. Знести його ніби як шкода, а функціонально використовувати в найближчі роки важко", - заявив він.

За словами Рябікіна, концепція розвитку аеропорту до 2045 року передбачає будівництво другої черги нового терміналу на місці терміналу В.

"Швидше за все, до 2030 року постане питання про його знесення", - зазначив гендиректор аеропорту.

Окрім цього, Рябікін розповів, що 2018 року в "Борисполі" запустять першу чергу нового дворівневого паркінгу на 1000 паркомісць і починають будівництво нової вежі "Украероруху".

"Друга половина паркінгу буде затребувана нами десь через 3-4 роки. У подальших планах - новий центр технічного обслуговування, вантажний термінал, транспортний вузол із підземним залізничним вокзалом, автобусна станція, нова автодорога (яка пройде паралельно старій), блок із паркінгами, готелем, офісами і залізнична лінія, якою буде прибувати "Повітряний експрес" (на першому етапі вона буде примикати до торця термінала D, а на другому - спускатися під землю і доходити безпосередньо до нового пасажирського термінала)", - додав він.

Нагадаємо, керівництво аеропорту "Бориспіль" підозрюють у зловживанні службовим становищем під час закупівлі і проведення робіт на 47 мільйонів гривень у найбільшому в Україні терміналі D.

Залиште свій коментар

Вибір редакції