У Донецьку без води залишилися більше тисячі будинків

Комунальне підприємство "Донецькміськводоканал" вчора відключило за борги від водопостачання 1 139 приватних будинків.

Комунальне підприємство "Донецькміськводоканал" (станом на 21 серпня 2009 року) відключило від подачі води 1139 абонентів, загальна заборгованість яких становить 592 тис. грн.

Про це повідомила прес-служба підприємства. Згідно з повідомленням, вже третій місяць бригади КП "Донецькміськводоканал" щодня обстежують для відключення декілька десятків приватних будинків, господарі яких не сплачують рахунки за вже спожиту послугу.

У водоканалі ще раз пояснили, що відключити неплатника, що проживає в приватному будинку просто, оскільки всі комунікації винесено за огорожу - прийшли і відрізали трубу. Боржники, мабуть, це теж розуміють, оскільки багато хто на момент відключення відразу ж відправляється до найближчої ощадної каси сплачувати заборгованості, зазначили в міськводоканалі.

"За три місяці ми відпрацювали 5131 приватний будинок із заборгованістю, всім їм розіслані повідомлення і попередження. 1236 абонентів при відключенні одразу погасили наявні борги. Загальна сума грошей, що надійшли від них, становить 644, 5 тис. грн", - розповів перший заступник директора КП "Донецькміськводоканал" Юрій Перебейнос.

Проте, як говорять в адміністрації підприємства, відключення триватимуть, адже не всі абоненти проявляють свідомість і вчасно платять за рахунками. І лише так, самостійно збираючи з населення борги за свої послуги, водоканал зможе вчасно розраховуватися з постачальниками енергоресурсів і підготуватися до нормальної роботи в осінньо-зимовий період, упевнені в міськводоканалі.

"Старт опалювального сезону в жовтні, але комунальні підприємства повинні бути готові вже до середини вересня. Щоб все перевірити, і якщо виникнуть неполадки, оперативно їх усунути, - пояснив Перебейнос. - На сьогоднішній день водоканал не має можливості повністю підготуватися до роботи взимку. Ми не можемо докуповувати матеріали, на наших рахунках недостатньо грошей. Оплата населення за воду нестабільна, а час не терпить. Тому єдиний вихід продовжувати компанію з відключення неплатників".

Читайте також:

На Одещині три тисячі людей живуть без води вже 12 років

Через руйнування греблі на Дніпропетровщині зникла питна вода

У Києві продовжують зупиняти ТЕЦ. Ще три тисячі будинків залишилися без гарячої води

Контейнери з хімікатами впали в річку Китаю: 100 тис людей без води

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: