У Херсоні єпархія ПЦУ будує храм із пінопласту

Дата публікації
Перегляди
436
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Херсоні єпархія ПЦУ будує храм із пінопласту

Фото: Херсонська єпархія ПЦУ

Храм будують за новою сучасною технологією зі спеціального пінопласту.

Єпархія Української православної церкви за кілька годин спорудила в Херсоні храм із пінопласту. Стіни, покрівля та купол Воскресенського храму успішно зведені за неповний день 3 липня. 

Як повідомив секретар Херсонської єпархії ПЦУ Іоанн Замараєв, "різних робіт ще сила-силенна, однак будівля церкви - є".

У єпархії зазначають: звернулися до сучасної технології будівництва і використали для основи пінополістирол. Матеріал, промислове виробництво якого почалося в Німеччині у 1930-х, застосовують як утеплювач або середній шар огороджувальної конструкції споруди, а також задіюють за час будівництва доріг.

"Якщо в майбутньому технологія себе виправдає, там де цього потребуватимуть обставини на місцях, як варіант, можна буде будувати такі полегшені і більш дешеві храмові споруди", - зазначають у повідомленні.

Цей храм будується винятково на пожертви небайдужих людей, яких виявилося досить багато, і це дало можливість напрочуд швидко просунутися в реалізації цього проєкту, без залучення потужних спонсорів.

Нагадаємо, у Японії на статую буддійської богині одягнули 35-кілограмову тканинну маску. Щоби зробити це, чотирьом верхолазам знадобилося три години.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
436
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація