У Києві 14 дітей потрапило до лікарні через кір

У Києві 14 дітей потрапило до лікарні через кір

Фото: УНІАН

12 дітей потрапило до лікарні з початку року.

Станом на сьогодні, 9 січня, у Київській міській дитячій клінічній інфекційній лікарні перебувають 14 дітей, хворих на кір.

Про це повідомила наголосила директор Департаменту охорони здоров’я, доктор медичних наук Валентина Гінзбург, передає прес-служба КМДА.

За її словами, дванадцять із них надійшли до стаціонару від початку цього року.

«Неважко зрозуміти, що таке зростання захворюваності пов’язане з тим, що під час канікул діти відвідували різноманітні святкові масові заходи, де окрім гарного настрою ділилися один із одним і бацилами. На жаль, тут лікарі безсилі, це – зона відповідальності батьків, які мають пильнувати за станом здоров’я свого малюка та вчасно відповідно реагувати, щоб убезпечити його та інших дітей», – зазначила  Гінзбург.

Також вона нагадала про три основні правила, яких необхідно дотримуватися при виникненні симптомів ГРВІ та інших інфекційних хвороб: залишатися вдома, не займатися самолікуванням та викликати лікаря.

«І ще одне: якщо лікар наполягає на госпіталізації – у жодному разі не відмовляйтеся», – закликала Валентина Гінзбург.

На Дніпропетровщині люди масово почали хворіти на кір

На Дніпропетровщині люди масово почали хворіти на кір

Так, у разі перших проявів недуги необхідно викликати лікаря і до його приходу залишатися з дитиною вдома. Це головне, що мають зробити батьки, якщо виникає підозра на інфекційні хвороби у дитини. Вона вкотре зауважила, що, не дотримуючись цієї рекомендації, батьки не лише шкодять власній дитині, а й наражають на небезпеку інших.    

Нагадаємо, у Миколаєві дуже стрімко збільшується кількість людей, які захворіли на гепатит А. Станом на 9 січня, на території міста вже зареєстровано 62 випадки захворювання серед населення. У важкому стані перебувають двоє дорослих та дитина. Окрім цієї серед захворілих ще 11 дітей. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація