Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі через спалах кору подовжили шкільні канікули

Від ускладнень у місті вже померли троє дітей.

В Одесі через спалах кору вирішили на тиждень подовжити шкільні канікули.

Про це повідомили у Департаменті освіти і науки Одеської міської ради, посилаючись на рішення штабу з НС.

Як зазначається, всім школам міста рекомендовано подовжити канікули для зменшення контактів між дітьми в можливий інкубаційний період, а також, щоб батьки змогли провести вакцинацію дітей.

Станом на початок січня в Одесі з середини квітня (початок спалаху) діагноз "кір" поставлено понад 700 особам, показник захворюваності - 67,4 на 100 тис. населення. З них 63% (423 особи) - діти. Від ускладнень кору в місті померло 5 осіб, в тому числі троє дітей.

Зауважимо, згідно з офіційним графіком, зимові канікули в українських школах почалися 31 грудня 2017 року і мають завершитися 10 січня 2018 року.

Нагадаємо, раніше на Дніпропетровщині зафіксували спалах кору. Серед захворілих - понад 40 дітей. Спочатку занедужали школярі у Кам’янському. Згодом хворобу виявили у модульному містечку для переселенців у Кривому Розі. Врешті приєднався і Дніпро, там діти заразились у лікарні.

ВідеоНа Дніпропетровщині люди масово почали хворіти на кір

Спочатку занедужали школярі у Кам'янському. Згодом хворобу виявили у модульному містечку для переселенців у Кривому Розі. Врешті, приєднався і Дніпро, там діти заразились у лікарні. Найменшій хворій усього три місяці, за віком їй ще не треба робити щеплення, інфікувалося немовля від старших братів та сестер. Усі хворі діти невакциновані, дорослі пацієнти не могли пригадати, чи мають щеплення.

На Дніпропетровщині люди масово почали хворіти на кір

Залиште свій коментар

Вибір редакції