Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомий своїми антиукраїнськими заявами глава МЗС Польщі втратив посаду

Польський уряд зазнав значних змін у дев'яти міністерствах.

Польський уряд оголосив про нові зміни серед міністрів, повідомляє "ЄП" з посиланням на польське видання.

Зазначається, що ротації відбулися у дев’яти міністерствах. Зокрема свою посаду втратив глава МЗС Вітольд Ващиковський, глава МВС Маріуш Блащак, міністр оборони Антоні Мацеревич, міністр фінансів, міністр підприємництва і технологій, міністр інвестицій і розвитку, міністр охорони здоров’я, міністр довкілля та міністр інфраструктури.

Серед новопризначених слід відзначити Терезу Червінську, яка стала новим міністром фінансів, Яцека Чапутовича, який очолив Міністерство закордонних справ, Йоахіма Брудзінського – нового главу МВС, Маріуша Блащака, який змінив очолюване раніше МВС на Міноборони.

Окрім того, главою міністерства довкілля став Генрик Ковальчик, міністром охорони здоров’я - Лукаш Шумовський, міністром інвестицій і розвитку призначено Єжи Квечинського, міністром підприємництва і технологій стала Ядвіга Емілевич, а міністром інфраструктури - Анджей Адамчик.

Така зміна кадрів не була раптовою, оскільки раніше стало відомо, що уряд Польщі втратить від п'яти до десяти міністрів.

Як повідомляється, вже колишній глава МЗС Вітольд Ващиковський не був присутній на церемонії. Він покинув президентський палац за кілька хвилин до її початку. Нагадаємо, що політик неодноразово відзначався своїми антиукраїнськими висловлюваннями. Так, він погрожував Україні проблемами через УПА та Волинську трагедію, підготував список українців, яким заборонили в'їзд до Польщі через "антипольські погляди" та навіть якось заявив, що "ще буде розмірковувати, чи варто взагалі проводити візит президента Польщі до України".

Нагадаємо, ще раніше, 8 грудня новим прем’єр-міністром Польщі став Матеуш Моравецький, який до цього очолював міністерство фінансів країни і обіймав посаду віце-прем’єра. Він замінив на посту Беату Шидло, яка подала у відставку

ВідеоРобоча сила та вигідні клієнти: Польща дедалі більше уваги приділяє життю української громади

Залиште свій коментар

Вибір редакції