У Києві відбудеться перший гаражний розпродаж

У Києві відбудеться перший гаражний розпродаж

Перший гаражний розпродаж розпочнеться о 14:00

Гроші від продажів підуть на допомогу вихованцям дитячих будинків і на розвиток спорту в Києві.

У неділю, 20 травня, в столичному парку Шевченка відбудеться перший гаражний розпродаж.

Про це повідомляє газета Комсомольская правда в Україні.

"Ми хочемо відновити атмосферу Сінного ринку. На розпродажі можна буде купити не лише одяг, а й статуетку, свічник, патефон або музичний інструмент. А гроші від продажу підуть на допомогу вихованцям дитячих будинків і на розвиток спорту в Києві", - повідомила одна з організаторів оригінальної розпродажу Юлія Гончарова.

Розпочнеться захід парадом мильних бульбашок о 14:00. І до 20:00 кияни матимуть змогу придбати старі речі та антикваріат.

Весь цей час на сцені будуть виступати молоді київські групи.

Принести свої речі і безкоштовно віддати на продаж, також як і купити, зможе кожен, хто прийде в парк. Попередньо волонтери переберуть все принесене і відберуть речі, щоб не захаращувати парк.

Ціна на речі, виставлені на розпродаж, буде такою ж, як у секонд-хенді або на будь-якій барахолці. Волонтери планують зібрати мінімум 20 000 гривень. Зараз захід широко анонсується у соцмережах. Свою участь підтвердили вже близько тисячі киян.

"На зібрані гроші ми встановимо тенісні столи для дітей. Перша пара столів відправиться у дитячий будинок, а друга - якщо на неї вистачить грошей - на Пейзажну алею. Зараз ми отримуємо відповідні дозволи", - повідомила Гончарова.

Установка однієї пари столів обходиться у 6000 гривень.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація