У Кропивницькому декомунізували перший виш

Найближчими тижнями назви змінять всі навчальні заклади.

Центрально–український замість Кіровоградського. У Кропивницькому декомунізувався перший виш - Національний технічний університет, де навчаються майже чотири тисячі студентів, йдеться у ТСН.16:45.

Упродовж найближчих тижнів мають змінити назви всі місцеві виші, у назві яких є стара назва обласного центру. Як саме називатись і чи включати до назви закладів нове ім'я міста - вирішуватимуть збори колективів у вищих школах.

"Коли виникло питання декомунізації, вирішили обрати назву, яка не пов‘язана з політикою. І рішення про це було прийнято колективом одноголосно. Сьогодні ми документи про перейменування відправляєм в міністерство освіти", - повідомив проректор ЦУНТУ Володимир Кропівний.

Верховна Рада перейменувала Кіровоград на Кропивницький всередині липня поточного року. Після цього містяни, які хотіли іншої назви для свого міста, влаштували пікети.

У Кропивницькому декомунізувався перший ВИШ

Відтепер Національний технічний університет, де навчається майже чотири тисячі студентів замість кіровоградського став центрально – українським. Упродовж найближчих тижнів мають змінити назви усі місцеві виші, у назві яких містилася стара назва обласного центру.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: