Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Лисичанську оператор місцевого каналу прийшов до міськради у проросійській футболці

Однак сепаратисту ніхто не зробив зауваження.

У Лисичанську відеооператор місцевого ТРК "Акцент" прийшов на сесію міської ради у футболці з символом окупаційної армії Росії.

Про це повідомляє lisichansk.in.ua.

"Відеооператор Лисичанського ТРК "Акцент", яка на 49% належить через ланцюжок фірм нардепу від "Опозиційного блоку" Дунаєву і 51% - міській раді, в 14:00 прийшов на знімання сесії міської ради в футболці ... "Ввічливі люди", яка є відомим символом російської армії, яка захопила і окупувала Крим", - йдеться в повідомленні.

Відео-оператор
lisichansk.com.ua

Незважаючи на те, що чоловік швидко зник з оточення, з ним залишився відеозапис.

Зазначається, що провокаційний напис нікого не здивував, навіть працівників поліції, яких було 2 автобуси. На сесії також був присутній начальник міського відділу поліції, однак і його це ніяк не збентежило.

Своєю чергою, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і тимчасово переміщених осіб Георгій Тука відверто розкритикував телеканал, на якому працюють сепаратисти. 

"Дунаєвщина" на марші. Багато разів вже звертав увагу на діяльність цього "нардепа", починаючи від його горезвісного "наші герої" на мітингу, закінчуючи діяльністю його телекомпанії "Акцент" - рупора сепаратизму на Луганщині. Що ще треба нашим правоохоронцям, аби покласти край діяльності цій п'ятій колоні?", - написав він і додав, що Нацрада через суд вже позбавила цю компанію однієї з двох ліцензій на мовлення.

Раніше парламент закликав карати телеканали за співпрацю з Кремлем чи сепаратистами.

Відео Парламент закликає карати телеканали за співпрацю із Кремлем чи сепаратистами

Залиште свій коментар

Вибір редакції