Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні за рік скоротилася кількість переселенців

У Мінсоцполітики нарахували 1,4 млн переселенців

В Україні перебувають на обліку майже 1,4 мільйона переселенців із окупованої Донеччини та Луганщини. 

Про це повідомили у Мінсоцполітики.

За даними відомства, в Україні зафіксовано 1 397 304 внутрішньо переміщених осіб. 

"Станом на 5 серпня 2019 року, за даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, взято на облік 1 397 304 переселенці з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим", - повідомила пресслужба Міністерства.

Нагадаємо, у 2018 році в Україні на обліку перебувало 1 500 186 переселенців. Всім родинам, що втратили свої домівки, держава виплачує до 3 тисяч гривень на місяць. Кожен другий переселенець в Україні - безробітний. 

Як повідомлялося раніше, Росію зобов'язали сплатити переселенці з Луганська майже п’ять мільйонів гривень. Ця сума - моральна і матеріальна компенсація за втрату квартири та бізнесу, оскільки через окупацію жінка з трьома дітьми була змушена виїхала з рідного міста.

ВідеоРосія має сплатити переселенці з окупованого Луганська майже п’ять мільйонів гривень

Таке рішення ухвалив Львівський суд.  Ця сума - моральна та матеріальна компенсація за втрату квартири та бізнесу через окупацію. Адже 5 років тому жінка з трьома дітьми була змушена виїхати з рідного міста. Які шанси у родини отримати гроші – з’ясовувала ТСН.  

Росія має сплатити переселенці з окупованого Луганська майже п’ять мільйонів гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції