У найбільших містах України готується серія терактів - Аваков

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У найбільших містах України готується серія терактів - Аваков

Reuters

Громадян просять уважно ставитися до повідомлення.

У низці міст України готуються терористичні атаки і провокації з використанням вогнепальної бойової зброї та вибухових пристроїв.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков із посиланням на інформацію оперативних служб МВС і СБУ.

"За даними оперативних служб, в найближчі кілька днів нам доведеться пережити кілька спроб деструктивних антиукраїнських сил дестабілізувати ситуацію в країні", - зазначив міністр, додавши, що найбільша небезпека існує у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та інших міст країни.

Таким чином, у МВС ухвалено рішення про переведення всіх правоохоронних структур на посилений режим роботи. Вживаються усі необхідні заходи для забезпечення безпеки громадян, а також для забезпечення безпеки функціонування ключових об'єктів інфраструктури та життєдіяльності.

"Прошу кожного з вас ставитись з розумінням до посилених заходів безпеки в публічних місцях, на транспорті, на дорогах країни - до вимог про зупинку автотранспорту, перевірку документів і автомобілів. Це все робиться для забезпечення безпеки вас і ваших дітей", - йдеться у заяві Авакова.

Міністр МВС попросив всіх бути уважними в місцях проведення масових заходів та акцій і негайно інформувати правоохоронні органи про осіб, поведінка яких викликає підозру або про підозрілі предмети, зброю, самотній багаж. У всіх цих випадках необхідно негайно звертатися до найближчого поліцейського або за телефоном 102.

"Окремо звертаюся до політичних сил, громадських організацій, які реалізуючи своє конституційне право, планують проводити в найближчі дні масові акції, мітинги та заходи. Національна поліція України та Національна гвардія України готові забезпечити правопорядок і безпеку на цих акціях за умови дотримання з боку організаторів та усіма учасниками норм безпеки - у тісній співпраці з правоохоронцями. Ми не будемо і не хочемо обмежувати ваші конституційні права на протест і політичну позицію, але ми хочемо забезпечити вашу безпеку і безпеку інших громадян", - додав міністр Арсен Аваков.

Крім того, мітингувальників у центрі Києва просять вжити все необхідне, щоб їх не використали як ширму для виконання теракту. Міністр запевнив, що Міністерство має достатньо сил, знань і відповідальності.

Напередодні президент України Петро Порошенко повідомив, що українські спецслужби "знешкодили дві групи, які підозрюють у підготовці терористичних атак і представляють певні міжнародні терористичні угрупування".

Наступна публікація