У "Праві на владу" обговорять медичну реформу

Верховна рада сьогодні ухвалила закон, що підтримує реформування галузі.

Сьогодні о 22:10 на телеканалі 1+1 в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" гості та експерти говоритимуть про медичну реформу, та чи відбудеться вона взагалі.

Сьогодні депутати Верховної Ради розглядали нову медичну реформу, яку запропонувало Міністерство охорони Здоров'я України та яка викликала доволі багато суперечливих відгуків у суспільстві.

Гості й експерти в студії програми спробують розібратися в "плюсах" й "мінусах" цієї реформи та роз'ясняти, в яких випадках пацієнти повинні оплачувати медичні послуги із власної кишені, а в яких випадках, це буде робити держава, та чи залишаться пільги для незахищених верств населення.

Про це у студії програми "Право на владу" говоритимуть: Ігор Артющенко, народний депутат, "Блок Петра Порошенка", Олег Мусій - позафракційний, міністр охорони здоров'я у 2014 році, Сергій Соболєв - народний депутат, ВО "Батьківщина", Ірина Констанкевич - народний депутат, міжфракційне об'єднання "УКРОП", та представник Міністерства охорони здоров'я, а також експерти: Андрій Гук - лікар-нейрохірург, голова Ради ГО "Асоціація Медиків Революції Гідності", Леся Литвинова - Голова громадської ради при МОЗ, Микола Поліщук - завідувач кафедрою нейрохірургії Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, екс-міністр охорони здоров'я (2005 рік)

Нагадаємо, ведучі ток-шоу "Право на владу" Наталія Мосейчук добре відома телеглядачам, як незмінна ведуча ТСН та журналіст і блогер Сергій Іванов. "Право на владу" виходить в прямому ефірі телеканалу 1+1 щочетверга о 22:10.

Залиште свій коментар