Ніякого майбутнього. Бред Пітт у ролі ведучого прогнозу погоди висміяв Трампа

Зірка тонко покритикував президента США.

Голлівудський холостяк Бред Пітт постав в новому для себе образі – ведучого погоди – під час шоу Джима Джеффріса на каналі Comedy Central.

Актор у коричневому костюмі прогнозує зміни показників температури. Цей експеримент був своєрідним месседжем для Трампа після виходу США із Паризької кліматичної угоди. Вона покликана зменшити вплив глобального потепління на планету. 

У відео Бред Пітт постає в смішному образі, повідомляючи з посмішкою на обличчі, де саме на планеті стає тепліше. Втім, у такому прояві ввижається чітка лінія критики рішення Трампа вийти із кола членів угоди, спрямованої на зменшення парникових викидів та забруднення атмосфери.

При цьому, у відповідь на ремарку ведучого про прогноз на майбутнє екс-чоловік Джолі сказав "майбутнього немає". До слова, раніше Пітт також активно висловлювався стосовно важливості збереження планети та зменшення наслідків парникового ефекту.

Нагадаємо, нещодавно Бред Пітт порушив мовчання стосовно виховання дітей. Користуючись нагодою, голлівудська зірка прорекламував новий фільм із собою під назвою "Машина війни".

Залиште свій коментар