У штабі "Батьківщини" затримують зарплату співробітникам - ЗМІ

Партія "Батьківщина" переживає складні часи.

Поки Юлія Тимошенко сидить у в'язниці, у партії "Батьківщина" почалися складні часи - немає ні грошей, ні роботи.

У першу чергу це стосується рядових співробітників штабу - ним масово не платять зарплату.

Як розповіла "Сегодня" людина, яка недавно звільнилася з головного офісу "Батьківщини" у Києві, фінансування практично припинилося, зарплати виплачують за рахунок залишків, накопичених в різних фондах.

"Зарплати не те щоб не платять зовсім, але роблять це таким чином, щоб люди самі звільнялися. Платять частинами і не вчасно", - розповів колишній працівник в офісі БЮТ.

Офіційно бютівці проблеми в партії спростовують.

"Я категорично спростовую будь-які чутки про проблеми з фінансами. Партійні організації працюють - від низів до самих верхів, ніяких проблем немає. Так, ми, як усі цивілізовані партії, між виборами скорочуємо свій апарат. Будуть вибори - апарат збільшиться і зміст буде відповідний", - говорить керівник парламентської фракції БЮТ Іван Кириленко.

"Те, що партія в кризі, помітно неозброєним оком. Соратники не змогли навіть забезпечити пристойні акції на захист Юлії Тимошенко, є конфлікти між різними лідерами. Формально другим номером залишається Олександр Турчинов, але невдоволення ним багатьма членами партії навіть не приховується. Все залежить від того, якими темпами криза буде розвиватися далі. Якщо повільно, у партії є шанси, зберігаючи єдність в рядах, провести своїх людей до парламенту за партійними списками і, можливо, навіть з кількох мажоритарних округах. При змішаній системі "Батьківщині" вдасться взяти близько 40 мандатів", - заявив політолог Володимир Фесенко.

Раніше повідомлялося, що партія "Наша Україна" заборгувала 35 млн гривень Олександру Третьякову, близько 45 млн грн - борги по зарплаті і Пенсійний фонд і близько 2 млн Давиду Жванії - за оренду офісу.

Читайте також:

Партія Ющенка накопичила борг в 80 мільйонів

Ющенко заборгував мешканцям Хоружівки по п’ять гривень

Ющенко платить будівельникам своєї дачі 10 гривень в день

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: