Ющенко заборгував мешканцям Хоружівки по п’ять гривень

На "малій батьківщині" екс-президента нарікають, що Ющенко заборгував селянам за роботи по встановленню пам'ятника жертвам Голодомору.

Мешканці "малої батьківщини" Віктора Ющенка, села Хоружівка на Сумщині, стверджують, що екс-президент заборгував їм по п’ять гривень.

Як розповів виданню "Сегодня" місцевий житель, що просив його не представляти, у Хоружівці більше не вважають Ющенка месією.

"Він обіцяв п'ять мільйонів робочих місць, і де вони? У нас безліч селян на біржі стоять, роботи немає. І ще ці його голодомори всюди. Він і в нас пам'ятник поставив (копія київської дівчинки з колосками) - наші мужики його на своїх горбах на гору тягали і ставили", - повідомив він.

"Обіцяли дати усім по 30 грн у день за роботу. А коли люди за грошима прийшли, - здивувалися: мовляв, а навіщо вам гроші, ви ж це для себе робили... Потім все ж дали по 25 грн а по п'ятірці затиснули", - поскаржився селянин.

Нагадаємо, в селі Нові Безрадичі, де будують дачу для Віктора Ющенка, будівельникам платять по 10 гривень на день і не годують.

Як повідомлялося, днями в селі Хоружівка стався своєрідний "державний переворот": троюрідна сестра колишнього глави держави Ніна Левченко програла вибори голови сільради кандидатові від Партії регіонів Миколі Клименку.

Читайте також:

Ющенко платить будівельникам своєї дачі 10 гривень в день

Партія регіонів виграла вибори в рідному селі Ющенка

Ульянченко програла вибори у селі на Київщині

Ющенко визнав ці "недемократичні та непрозорі" вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: