У Відні показали Євромайдан очима сучасних українських митців

У Відні показали Євромайдан очима сучасних українських митців

У Відні відкрилась виставка, присвячена Євромайдану

До столиці Австрії привезли близько 50 революційних робіт.

Все, що відбувалися до, під час і після Майдану показали українські митці в Австрії. У центрі Відня відкрилась тематична виставка, де представили близько 50 робіт, повідомляє ТСН.16:45.

Серед експонатів: портрети революціонерів, українські герби у різних версіях. А ще руки й ноги з мила - аби показати, як знущаються над українцями у полоні бойовики. Міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц, що прийшов на відкриття виставки був вражений.

"Я бачу справжнє відображення подій, що відбуваються в Україні, і це вражає. Я хочу сказати, що повністю підтримую президента Порошенка, вірю, що це правильна людина зі своєю правильною позицією. Я проти політики Росії, і вірю, що він знайде правильне рішення у вирішенні цього конфлікту", - каже Курц.

Австрійські відвідувачі зізнаються, що ця виставка змінює їхнє уявлення того, що відбувається в Україні. Їхні місцеві ЗМІ розповідають про інше.

"Ми читаємо в наших новинах, що Росія хоче врятувати Україну. Тут ми бачимо інший бік цієї історії. Росія - агресор. Сьогодні – це українська проблема. Завтра – це вже може бути нашою проблемою", - описують побачене відвідувачі виставки.

Про однобокість інформації в Австрії розповідає і український бізнесмен Олексій Чернишов. Зараз він живе і працює у Відні. Організувати виставку вирішив саме для того, аби показати європейським друзям і партнерам справжню Україну.

Побачити Україну австрійці можуть безкоштовно. У самому центрі австрійської столиці у галереї Картьє вона триватиме два тижні, після цього організатори хочуть показати виставку в інших європейських столицях.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

У Відні показали Майдан очима сучасних українських митців

У Відні показали Майдан очима сучасних українських митців

Повʼязані теми:

Наступна публікація