Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У військовій частині у Василькові отруїлись 12 бійців

Прокуратура розпочала перевірку.

У військовій частині ЗСУ у Василькові на Київщині до медичного пункту звернулись 12 військовослужбовців зі скаргами на болі в шлунку, пронос та температуру.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

"Військовослужбовцям надано першу медичну допомогу та встановлено попередній діагноз – гастроентероколіт", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 5 грудня службовими особами було здійснено заходи щодо встановлення причин отруєння, зокрема відібрано бактеріальні змиви, проби води та їжі у військовій частині. Наступного дня вони здійснили виїзд до вказаної військової частини для проведення додаткових досліджень. Наразі під наглядом лікарів перебувають 20 осіб.

"Військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України забезпечується контроль щодо проведення службового розслідування за фактом захворювання військовослужбовців. За результатами розслідування буде здійснено відповідне реагування, а за наявності підстав винні посадові особи будуть притягнуті до передбаченої законом відповідальності", - запевнили у прокуратурі.

Нагадаємо, у червні у Києві у групи курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з невідомих причин різко погіршився стан здоров’я.

ВідеоУ Києві одночасно отруїлись десятки курсантів

Із нудотою та болем у животі злягли майбутні військові зв'язківці. Факт підтверджує прес-служба генерального штабу ЗСУ, скільки саме заслаблих не уточнює. Неофіційні дані різняться від 50 до 150 отруєних. Юнаки гуртом звернулись до санітарної частини Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Їх розмістили в лазареті.

У Києві одночасно отруїлись десятки курсантів

Залиште свій коментар

Вибір редакції