Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Криваві догхантери. Хмельницький збурило цинічне отруєння собак

Чоловік робив вигляд, що п'є каву, а насправді труїв собак - просто перед об'єктивом камери спостереження.

У Хмельницькому великий резонанс спричинило жорстоке отруєння собак, яке сталося ще минулого тижня, 3 жовтня.

"Руду отруєну собаку привезла поліція до ветлікарні на Шаровечку. Другого (чорний на відео) привезла наш волонтер Іра слідом за 109 екіпажем поліції. Особисто головний лікар та професор ветеринарної медицини Кирило Чумаков боровся за життя тварин до пізнього вечора. Руда собака померла. Чорний врятований та досі у важкому стані", - повідомили на сторінці організації захисту тварин "Врятуй життя" в Instagram.

ВідеоЖителів Хмельницького обурило жорстоке отруєння собак директором притулку

Обережно! На відео присутні кадри насильства.
У Мережі з’явилось відео з жорстоким отруєнням собак у Хмельницькому. Активісти знайшли відео з кам ер спостереження та впізнали догхантера.

Жителів Хмельницького обурило жорстоке отруєння собак директором притулку

Місцеві активісти взялися з'ясувати особу догхантера. За їхніми словами, ним виявився в.о. директора міського притулку (Центру поводження з тваринами), начальник бригади відлову собак ХКП "Спецкомунтранс" Владислав Медляківський.

Чоловіка опізнали за відео з камери спостереження, яке активісти також виклали на свої сторінки у соцмережах.

"На відео [чоловік у темному одязі, - ред.] нібито п’є каву, а тоді викидає зі стакана отруту (маленькі шматочки ковбаски з отрутою). На відео з ним водій бригади Анатолій (оранжевий жилет)", - повідомили активісти.

Вони також зазначають, що багато собак у місті було вбито саме цією отрутою.

Тепер й активісти, і лікар Кирило Чумаков, який рятував отруєних собак, вимагають звільнення догхантерів з їхніх посад та відповідного покарання.

У вівторок, 9 жовтня, в активістів призначена зустріч з дирекцією "Спецкомунтрансу". Також у повідомленні йдеться про те, що мер Хмельницького гарантував звільнення обох працівників, яких зафільмувала камера спостереження.

Пізніше у коментарі ТСН.ua. мер Хмельницького Олександр Симчишин підтвердив, що на відео були саме працівники комунального підприємства "Спецкомунтранс", та додав, що вони були звільнені 8 жовтня.

Також він поділився припущеннями лікаря-ветеринара про те, що собак могли отруїти ліками від туберкульозу для людей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції