Україна і Чорногорія підписали угоду про вільну торгівлю

Дата публікації
Перегляди
1358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна і Чорногорія підписали угоду про вільну торгівлю

Україна вільно торгуватиме з Чорногорією

Угода має активізувати двосторонн. торгівлю і позитивно вплинути на розвиток економік обох країн.

Україна і Чорногорія підписали угоду про вільну торгівлю й двосторонній протокол про доступ до ринків товарів і послуг у рамках вступу Чорногорії до Світової організації торгівлі (СОТ).

Угоду підписали перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку Андрій Клюєв і міністр економіки Чорногорії Володимир Каваріч.

Клюєв висловив переконання, що укладення угоди про вільну торгівлю активізує двосторонню торгівлю й позитивно вплине на розвиток економік обох країн.

"Дія угоди про вільну торгівлю між Україною та Чорногорією має серйозно активізувати наше торгово-економічне співробітництво", - заявив Клюєв.

За його словами, серед перспективних напрямків двостороннього торгово-економічного співробітництва, які цікавлять Україну, - житлове й промислове будівництво, участь у модернізації залізниці та суднобудівної галузі Чорногорії, постачання міських і міжміських автобусів, продуктів харчування та організація їх виробництва в Чорногорії.

Також українська сторона зацікавлена в розширенні військово-технічного співробітництва.

За прогнозами Мінекономрозвитку, очікується, що в результаті укладення угоди про вільну торгівлю між Україною та Чорногорією збільшення імпорту в Україну не буде випереджувальним, оскільки в двосторонній торгівлі відсутня конкуренція між українськими і чорногорськими виробниками "чутливої" для України продукції.

Читайте також:

Вільна торгівля України з ЄС унеможливить вступ у Митний союз

Азаров вирішив загнати Україну до Митного союзу

Янукович подумує щодо формату співпраці України з Митним союзом

Тігіпко поведе Україну у Митний союз, якщо ЄС відмовить в асоціації

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація