Україна спростила порядок оформлення віз китайцям

Передбачається, що рішення уряду сприятиме активізації двосторонніх зв'язків з Китаєм.

Кабінет міністрів України прийняв рішення про запровадження спрощеного порядку оформлення віз громадянам Китайської Народної Республіки для в'їзду в Україну.

Про це йдеться у постанові від 27 вересня № 676, передає "УНІАН".

"Запровадити з 1 жовтня оформлення у пунктах пропуску через державний кордон у міжнародних аеропортах "Бориспіль" та "Одеса" разових віз строком дії до 15 днів громадянам КНР на підставі документів, що підтверджують діловий або туристичний характер поїздки. Установити, що за оформлення віз, зазначених у пункті 1 цієї постанови, справляється консульський збір у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - йдеться у документі.

Уряд сподівається, що його рішення матиме позитивний вплив на розвиток туристичної галузі та сприятиме залученню іноземних інвестицій.

Нагадаємо, нещодавно Парубій ініціював скасування безвізового режиму з Росією. Пізніше Клімкін спрогнозував можливу реакцію Росії на введення візового режиму з Україною. У фракції Блоку Петра Порошенка заявили, що не голосуватимуть за постанову про введення візового режиму з Російською Федерацією.

В Україні знову заговорили про необхідність введення візового режиму з РФ через незаконне затримання українського журналіста Романа Сущенка у Москві. Його звинувачують у шпигунстві. Після інциденту МЗС закликало українців не їхати до Росії. У відомстві рекомендували навіть транзитом не проїжджати через РФ.

Залиште свій коментар

Наступна публікація