Україна вимирає від дефіциту йоду

Щороку в Україні народжується 34 тисячі дітей зі зниженим інтелектом. Врятувати націю від вимирання може йодована сіль.

Через дефіцит йоду в організмі, в українських жінок щороку народжується 34 тисячі дітей зі зниженим інтелектом. Нестача цього елементу, який впливає на розвиток і діяльність центральної нервової системи, може викликати зоб, кретинізм, невиношуваність вагітності, онкологічні хвороби.

Вітчизняні лікарі-ендокринологи закликають врятувати націю від вимирання. За даними вчених Інституту ендокринології, від йододефіциту потерпають у всіх регіонах країни.

Хвороби щитовидної залози, викликані нестачею йоду, зазнали півтора мільйона людей. Деякий час йододефіцит може навіть не турбувати людину. Із часом викликає послаблення імунітету, погіршення пам'яті, працездатності, зоб, що може перерости у злоякісну пухлину.

Людина швидко втомлюється, знижуються захисні сили організму, часто може виникати рак щитовидної залози

За словами вчених, виправити ситуацію можна, щодня вживаючи йодовану сіль: це доступно і не потребує особливих зусиль, такий метод профілактики використовують у 120-ти країнах.

Щоб нація оздоровилася, потрібно, щоб йодовану сіль використовували 95% населення. Поки що – лише 18%. Для масово застосовування такої солі необхідно ухвалити спеціальний закон, який не можуть прийняти вже понад 5 років.

Більше про наслідки та причини йододефіциту дізнайтеся з відео ТСН.

Читайте також:

Як вберегтися від свинячого грипу

Українці щорічно переплачують за ліки зайвий мільярд доларів

Україна згадує Чорнобильську аварію

Медики розвінчали міфи про вагітність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: