Українці досі викликають ДАІ на аварії "стуканчики"

Дата публікації
Перегляди
2611
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці досі викликають ДАІ на аварії "стуканчики"

Європротокол мав на третину полегшити життя даішникам

Українці не користуються європротоколом при дрібних ДТП через незнання та недовіру.

Європротокол на дорогах України не працює, повідомляє ТСН.

Страховики переконують, що поліси європейського зразка видають, проте українці й далі викликають на місце ДТП ДАІ - навіть коли пригоди незначні і з невеликими збитками.

Дві найпоширеніші причини серед українців не користуватись європротоколом - це незнання та недовіра.

Нагадаємо, чотири місяці тому для дрібних аварій в Україні запровадили європротокол, який дозволяє скласти схему дорожньо-транспортної пригоди без міліції.

Страховики у свою чергу зазначили, якщо європротокол з помилками, то у виплаті можуть відмовити, та порадили ретельно вивчити правила заповнення документів.

Протоколи краще заповнювати друкованими літерами, а у разі помилки варто не виправляти, а краще взяти новий бланк. На схемі ДТП треба зображати не лише автівки, а й напрямок руху та місце удару. Світлофор і дорожні знаки теж бажано намалювати. В зауваженнях треба написати, хто винен і згоду сторін. Європротокол треба здати в страхову компанію впродовж трьох днів.

Європротокол мав на третину зменшити кількість викликів на місце ДТП. Втім, полегшення столичні даішники поки що не відчули.

"У нас зараз немає довіри у людей, тому користуються послугами працівниками ДАІ, який складе протокол, і це є переконливим аргументом для страхової компанії, що це не підробка", - повідомили в ДАІ.

В Україні не працює європротокол

В Україні не працює європротокол

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Дата публікації
Перегляди
2611
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація