У київському ЦУМі - останній розпродаж перед закриттям

Дата публікації
Перегляди
5998
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У київському ЦУМі - останній розпродаж перед закриттям

Один із символів столиці доживає останні дні?

Кияни приходять попрощатися з легендарним універмагом, який закривається на реконструкцію.

У знаменитому київському ЦУМі на Хрещатику йде остаточний розпродаж у зв'язку із закриттям магазину на тривалу реконструкцію.

Багато товарів там зараз можна придбати за половину вартості. На першому поверсі зі знижками поки не дуже, лише на ювелірні вироби -25 відсотків, пише "Комсомольська правда в Україні".

На другому поверсі кидаються в очі порожні стенди – подекуди товар вже повністю розкупили. Чоловічі чоботи за 658 грн тепер віддають за 400, жіночі черевики (які коштували 1280) віддають за 820 грн. У відділі біжутерії знижки 60 відсотків. В черзі за прилавком збираються за кілька хвилин по десять людей.

"У понеділок - перший день таких знижок. Працюємо до 30-го числа, тому поспішайте!", - пояснила продавець Ольга.

У відділі верхнього одягу оголошення "фінальний розпродаж -50 відсотків". На модне осіннє пальто чорного кольору була ціна 1750 гривень, тепер - 1075 грн.

Втім, багато киян приходять до універмагу не за покупками, а "попрощатися" з магазином.

"Чув, що з ЦУМу зроблять торговий центр. - Ось прийшли з дружиною подивитися на центральний універмаг у останній раз... Стільки спогадів... Пам'ятаю, як брав тридцять років тому тут пилосос в розстрочку...", - зізнався киянин Роман Міщенко.

Нагадаємо, ЦУМ перейшов у власність структур, підконтрольних Ринату Ахметову ("ЕСТА-холдинг" входить до структури "СКМ"), ще наприкінці 2010 року.

Компанія більше року розробляла концепцію реконструкції і готова буде представити її вже наприкінці січня. Ймовірно, після реконструкції в будівлі замість невеликих точок з'являться бутіки і окремі зони: ювелірна, зона одягу, зона їжі тощо. Водночас фасад та історичну назву магазину обіцяли залишити.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5998
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація