Українці відкрили в Антарктиді бар з горілкою за 2 долари

Українці зі станції "Академік Вернадський" відкрили бар, де торгують горілкою з льодовикової води. Чарка "Вернадовки" коштує два долари.

Академік Вернадський_7
photofthawild.livejournal.com
На станції "Академік Вернадський"
Українській антарктичній станції "Академік Вернадський" цього року виповнюється 15 років. Полярники не тільки самі роблять горілку, а й продають її туристам.

На станції, розташованій на острові Галіндез Аргентинського архіпелагу, ведуться дослідження, пов'язані з фізикою сонячно-земних зв'язків, ядерно-фізичні дослідження атмосфери, спостереження за озоновим прошарком Землі.

На станції діє "сухий закон", хоча полярники роблять свою горілку. З найчистішої льодовикової води вони женуть "Вернадовку", яку вживають по вихідних самі і пригощають туристів.

Станція розташована дуже близько до маршрутів туристичних експедиційних круїзів (з листопада по березень тут аншлаг). Чарка "Вернадовки" у справжньої барної стійки обходиться туристам в 2 долари. Є й невеликий сувенірний магазин, щоб і в Антарктиді знали про Україну.

Нагадаємо, у розпал кризи багато українців рвалися до Антарктиди на заробітки. Але на полюс беруть не всіх - кандидати в полярники мають відрізнятися міцним здоров'ям, мати 5 років досвіду роботи за фахом (потрібні геофізики, метеорологи, біологи і люди робочих спеціальностей), володіти англійською або іспанською мовою, знати комп'ютер. Отримують вони близько 1000-1200 доларів на місяць.

Читайте також:

В Антарктиді з'явився Пік Донбасу

Від Антарктиди відколовся айсберг розміром з Люксембург

Криза погнала українців в Антарктиду на заробітки

Відповідь на горілку "Путінка": галичани почали пити "Бандерівську западенку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: