Українська компанія відсудила нафтобазу в Севастополі

Рішення суду набуде чинності після закінчення місяця з дня його прийняття, якщо не буде подана апеляційна скарга.

Підконтрольний Росії Арбітражний суд Севастополя зобов'язав повернути українській компанії нафтобазу, яка після окупації Криму опинилася в розпорядженні нелегітимної влади півострова.

Про це йдеться в рішенні на сайті Арбітражного суду Севастополя.

"Позов ТОВ "Стемв-Груп" до Уряду Севастополя, Державному унітарному підприємству "Міський автозаправний комплекс" задовольнити. Визнати за ТОВ "Стемв-Груп" право власності на об'єкти нерухомого майна, розташовані за адресою: м. Севастополь, вул. Нафтова, 2", - сказано в рішенні суду.

У документі також сказано, що ТОВ "Стемв груп" відповідно до українського законодавства придбала нафтобазу в Севастополі ще в 2013 році. Відповідачем на суді виступав департамент з майнових та земельних відносин російського уряду Севастополя.

Це рішення набуде чинності після закінчення місяця з дня його прийняття, якщо не буде подана апеляційна скарга.

Після анексії Росією Севастополя, Україна тимчасово втратила контроль над такими підприємствами як ВАТ "Севморзавод", СРК "Севморсудоремонт", держпідприємство "Внешэкономсервис", СПТ "Корабел", "Севмордорстрой", "Севморверфь", "Севмормаш", "Нова ера", "Інкермеблі", "Севморрэмо", "Югсевмосервис", держпідприємства "Севморэнерго" і "Конструкторське бюро радіозв'язку" та інші.

Нагадаємо, раніше в МЗС України заявили, що Росія "націоналізувала" в Криму 400 українських підприємств і 18 газових родовищ.

У лютому 2016 року в анексованому РФ Криму з аукціону продали незаконно "націоналізований" санаторій "Форос", який належить бізнесмену Ігорю Коломойському. Будинок відпочинку продали за 1 мільярд 428 мільйонів 581 тисячу рублів Федерації профспілок Татарстану. Всього на участь в аукціоні окупантів надійшли дві заявки.

Раніше Конституційний суд Росії виніс перше рішення у справі про "націоналізацію" приватної власності в окупованому Криму, відхиливши скаргу ПАТ "Кримхліб" колишнього українського депутата Олександра Лещинського.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: