Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укроборонпром" оголосив про початок масштабних реформ

До змін буде залучено компанії світового рівня.

"Укроборонпром" заявив про великі зміни, результатом яких стане повна трансформація, йдеться на сайті концерну.

Зазначається, що це буде перший в Україні випадок реформування державного промислового об’єднання такого масштабу і до цього потрібно віднестися з усією відповідальністю. Тому до процесу буде залучено провідну консалтингову компанію, або навіть консорціум компаній світового рівня, для чого вже оголошено тендер.

"Трансформація "Укроборонпрому" відповідатиме вимогам євроатлантичної інтеграції України. Вона передбачатиме відкритість такого промислового гіганта як "Укроборонпром", посилить міжнародну кооперацію та інноваційність процесів", – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що залучення стратегічних консультантів дозволить прозоро та раціонально оцінити активи всього "Укроборонпрому" та розробити чіткий план корпоратизації його підприємств. Що у подальшому дозволить зробити прозорим управління та встановити єдині загальноприйняті правила, зокрема для міжнародних інвесторів.

"Корпоратизація – єдиний швидкий і ефективний шлях залучення іноземних інвестицій", – вважає заступник гендиректора Володимир Кострицький.

Нагадаємо, учора, 1 листопада, повідомлялося про те, що службові особи державного підприємства "Спецтехноекспорт", що входить до складу "Укроборонпрому", підозрюються у розтраті державних коштів у сумі 198 млн грн. За версією слідства, розтрата відбулася шляхом виведення коштів через фіктивні підприємства. 

Відео Як «Укроборонпром» шкодить військовим

Залиште свій коментар

Вибір редакції