В Дніпрі готуються до епідемії грипу: уже 15 тис. хворих

В Дніпрі готуються до епідемії грипу: уже 15 тис. хворих

Хворих на грип більшає

За останні два тижні кількість хворих на ГРВІ на Дніпропетровщині зросла до 15 тис. осіб.

Заступник головного державного санітарного лікаря Дніпропетровської області Євген Курилов повідомив, що за тиждень гострими респіраторними вірусними інфекціями в регіоні захворіло більше 1,5 тис людей.

"Якщо за перший тиждень листопада в Дніпропетровській області було зареєстровано 13,5 тис випадків захворювання застудою, то минулого тижня їх кількість збільшилася на 15% і склало більше 15 тис людей. Видно, що намітилася стійка тенденція до збільшення рівня захворюваності. 10 тис або 66% хворих - діти. Найбільше людей захворіло у Дніпропетровську, Кривому Розі, Дніпродзержинську, Жовтих Водах та Павлограді", - сказав він.

Курилов також зазначив, що обласна влада й особисто губернатор Олександр Вілкул прикладають всіх зусиль, щоб епідемія грипу не отримала великого поширення в регіоні.

Раніше голова МОЗ Олександр Аніщенко оголосив, що у Міністерстві охорони здоров'я очікують першу хвилю грипу вже наприкінці листопада - початку грудня.

Як відомо, найбільш масовою в минулому десятилітті в Україні була епідемія 2009-2010 років. Тоді через новий штам Каліфорнійського (свинячого) грипу перехворіли близько 6 мільйонів українців, більше тисячі померли від ускладнень. За сезон 2010/2011 року на грип та ГРВІ захворіли понад 5 мільйонів осіб.

Читайте також:

Страшної епідемії грипу в Україні не буде

Ще дві області наближаються до грипозної епідемії

Епідемія грипу в Україні почалася з Луганщини

Україною прокотяться дві хвилі грипу

  відео

Повʼязані теми:

Наступна публікація