В Ізраїлі один виборець проголосував за Ратушняка

Лідер ВО Свобода, націоналіст Олег Тягнибок отримав на п'ять голосів більше.

Українці Ізраїлю в першому турі президентських виборів зробили ставку на Віктора Януковича. Лідер ПР отримав 54,4% їх голосів.

Всього в Ізраїлі проголосувало 1175 чоловік - близько 2 відсотків від тих, що мають право голосу. З них в будинку посольства в Тель-Авіві - 644 людини, а в приміщенні генконсульства в Хайфі - 531 людина.

Голова виборчої комісії в Тель-Авіві ізраїльський адвокат Ірина Денисенко повідомила дані голосування по своїй ділянці, що охоплює центр Ізраїлю: Віктор Янукович - 310 голосів, Юлія Тимошенко - 127, Сергій Тігіпко - 76, Арсеній Яценюк - 51, Віктор Ющенко - 34. Крім того, шість чоловік в Тель-Авіві проголосували за лідера ВО Свобода Олега Тягнибока, і один виборець - за мера Ужгорода Сергія Ратушняка, який неодноразово викликав у МЗС Ізраїлю і єврейського співтовариства в Україні обурення своїми висловами.

Як відзначають українці Тель-Авіва, їм доводилося чекати 2-3 години, щоб проголосувати. Голова виборчої комісії Ірина Денисенко підтвердила, що дана проблема мала місце. При цьому вона підкреслила, що "дуже погано були складені списки, прислані з Києва". Майже 40% виборців не знайшли себе в них і отримували право голосу шляхом подачі скарг. "Ми не могли навіть припустити, що за декілька днів до виборів із списків пропала частина виборців. Через це робота ускладнилася в чотири рази", - відзначила Денисенко. При цьому вона відзначила допомогу з боку дипломатів посольства України, зокрема посла Ігоря Тимофєєва і консула Ігоря Боднара.

У генеральному консульстві в Хайфі (північний округ Ізраїлю) всього проголосувало 531 людина з 15834, що мали право на участь у виборах. Віктор Янукович отримав 329 голосів - тобто 62 відсотки всіх голосів "північних" ізраїльтян. На другому місці Сергій Тігіпко з 74 голосами, помітно випередивши прем'єр-міністра, що діє, Юлію Тимошенко, у якої 45 голосів. Арсеній Яценюк (41 голос) і президент Віктор Ющенко що йде (16 голосів).

Нагадаємо, за даними обробки всіх виборчих протоколів, Янукович випереджає Тимошенко на 10,27%.

Читайте також:

Ющенко прокоментував  свою поразку на виборах

На Західній Україні Тягнибок  набрав голосів менше, ніж Янукович

Глава Європарламенту порадів демократичності виборів в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: