В КМДА спростували чутки про податок на користування Інтернетом

У Київській держадміністрації заперечили правдивість інформації про введення додаткових податків на інтернет.

У Києві не запроваджувався і не запроваджуватиметься податок на користування Інтернетом.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації з посиланням на заступника голови Руслана Крамаренка.

"Днями у ЗМІ поширилась інформація, що користувачам Інтернету доведеться платити додаткові податки. Ця інформація абсурдна та не відповідає дійсності. Місто взагалі не має Крамаренко пояснив, що у липні Київрадою було прийняте рішення "Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій", яким визначається єдиний оператор, уповноважений укладати договори з суб'єктами господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій на розміщення телекомунікаційних мереж в житлових та нежитлових будівлях комунальної власності - КП "Київжитлоспецексплуатація".

"Але це жодним чином не стосується кінцевих споживачів, і не передбачає збільшення податкового навантаження на провайдерів. Плата за право користування комунальним майном сплачується провайдерами вже не перший рік", - зазначив він.

До цього моменту ці гроші збирали 20 комунальних підприємств у 10 районах Києва.

"Цими підприємствами укладені договори на встановлення телекомунікаційного обладнання більш ніж з 60 різними суб'єктами господарської діяльності. При цьому плату кожний встановлює на свій розсуд - у різних районах Києва вона коливається від 0,1 до 1,8 грн. за квартиру. Цей підхід ми вважаємо неправильним – має бути єдиний оператор, який буде збирати плату за право користування комунальним майном до міського бюджету. Крім того, тариф має бути єдиним, і коштувати не 1,8 грн., а як мінімум у три рази менше", – наголосив Крамаренко.

Як повідомлялося, нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація про те, що через рішення Київради про оподаткування провайдерів, кияни будуть змушені переплачувати за Інтернет 135 гривень на рік.

Читайте також:

У Києві ввели податок на Інтернет

В українських потягах з'явиться Wi-Fi

Виявлено зв'язок між IQ користувача та його браузером

"Укртелеком" купив торговий знак "Інтернет"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: