Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одеській області околицею села пронісся смерч

В Одеській області околицею села пронісся смерч

Стихійне явище зняли на відео місцеві мешканці.

На півдні Одеської області самовидці зафільмували смерч. Він утворився серед суходолу, на околиці села й далі рушив у бік найближчого поля, йдеться у новинах "Спецкор" на 2+2.

Збитки від негоди підраховують і на Донеччині. У Маріуполі напередодні злива з грозою та рвучким вітром встигла накоїти чимало лиха. Вітер зірвав дахи з двох будинків. Потоки води були такими потужними, що на деяких вулицях машини просто не змогли рухатися далі.

 У Луцьку після грози упав двохсотрічний ясен. Дерево було ботанічною пам'яткою місцевого значення. Росло у старому місті біля замку Любарта. Лише місяць тому науковці обстежували дерево і планували  кронувати та облаштувати підпори. Втім, не встигли.

Нагадаємо, 21 червня поблизу селища Обертин Тлумацького району Івано-Франківської області очевидці зафільмували смерч.

Відео Наслідки негоди: у різних регіонах України зливи затопили вулиці, а в полях утворилися смерчі

У Маріуполі напередодні злива з грозою й рвучким вітром встигла накоїти чимало лиха. Вітер зірвав дахи з двох будинків. Потоки води були такими потужними, що на деяких вулицях машини просто не могли рухатися. А у Луцьку після грози упав 200-річний ясень. Дерево було ботанічною пам'яткою місцевого значення. А на півдні Одеської області очевидці зафільмували смерч.  Він утворився на околиці села, але рушив у бік поля, де й зник.

Наслідки негоди: у різних регіонах України зливи затопили вулиці, а в полях утворилися смерчі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції