Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні стрімко зростає кількість угонів авто

Порівняно з минулим роком злочинність зросла на 20%.

Національна поліція перейнялася питанням протидії крадіям машин. Адже в першому кварталі 2016 р. кількість угонів авто збільшилася з 2154 до 2576 – на 20%.

Як заявив перший заступник голови Національної поліції Вадим Троян, на підставі аналізу даних будуватиметься стратегія протидії цьому виду злочинів, а також взаємодія між підрозділами і відомствами.

У поліції виділяють дві мети злочинців: викрадення недорогих авто з метою розукомплектування і подальшого продажу в якості запчастин, а також заволодіння автомобілями престижних марок. Відповідно до цього розподілу будуватиметься і стратегія протидії цьому виду злочинів, повідомляють у департаменті комунікації НПУ.

Правоохоронці вже заявили, що налагодять співпрацю та оперативний обмін інформацією всередині поліції, а також посилять заходи із недопущення перетину викраденим транспортом кордону України.

"Протидія угонам буде одним з наших пріоритетів у цьому році", – підкреслив Троян.

За останніми даними, 90% систем сигналізації, які можна знайти на українському ринку, є дешевими китайськими моделями, що із легкістю відкриваються. Злодіям не складає великої проблеми обійти цей захист. А правоохоронці за останній рік знайшли лише 10% викрадених авто.

Відео Як правильно захищати автомобіль від професійних злодіїв

Залиште свій коментар

Вибір редакції