Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "Гуморині" з'їли глобус Одеси та заклали фундамент метро

У місті також відбувся фестиваль "Комедіада".

В Одесу після двох років перерви повернулася "Гуморина". Свято відбулося за теплої весняної погоди, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

При цьому погода також утнула жарт. Зранку вона змусила вдягтися у куртки та чоботи, а вже опівдні настало справжнє літо.

Увесь день головними майданчиками були Приморський бульвар та міський сад. Там танцювали та пригощали. Гості та містяни з'їли велетенський солодкий глобус Одеси.

"У нас працює одеська кухня за рецептами тьоті Рози. У нас працює ярмарок сувенірів одеських майстрів. У нас даже буде арома-фішка у вигляді логотипу фестиваля, тобто навіть аромат "Гуморини" можна забрати до себе додому", - розповіла організатор свята гумору Світлана Ярова.

Окрім "Гуморини" одесити вшосте зустрічали "Комедіаду" – фестиваль клоунів та мімів. На нього з'їхалися жартівники з 12 країн. Його учасники обрали найкращого клоуна, а коміки пройшли одеськими вулицями, дорогою розважаючи перехожих.

Відео Фестиваль гумору знову в Одесі

І саме до 1 квітня в Одесі приурочили закладання першого каменю у фундамент майбутньої міської підземки.

"Ніхто не думав, що це може бути реальністю, але нарешті в Одесі метро. Я думаю, що це диво", - заявив одеський музикант Фелікс Шиндер.

Також у цей день у місті увімкнули одеські фонтани, тож можна сміливо сказати, що "Гумориною" розпочався туристичний сезон-2016.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції