В Україні з'явиться туристична поліція

Проект ініціювали одесити за підсумками курортного сезону і серії злочинів стосовно іноземців.

Проект створення в Україні туристичної поліції в Одесі, Львові та Києві наразі допрацьовується на державному рівні.

Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" розповів начальник Головного управління Нацполіції в Одеській області Дмитро Головін.

"Ідеологія проекту в тому, щоб в період від 1 травня до 15 вересня туристична поліція працювала на випередження і надання сервісних послуг, а не тільки на реакцію і розкриття ... Планується оснастити поліцейських максимумом технічних засобів. Це обличчя країни, обличчя міста. Така поліція, усунувши злочинність в курортних районах, буде сприяти зростанню привабливості цих міст для туристів, збільшення інвестицій в туристичну галузь", - сказав він.

Він нагадав, що після запуску велопатрулів в курортному районі Одеси Аркадії злочинність знизилася на 60%.

"Я докладу максимум зусиль, щоб в Одесі це було реалізовано на вищому рівні. Щоб мами, які виходять з дітьми в Аркадію, не боялися, що дитина загубиться, щоб кишенькових злодіїв не було, і навіть якщо ви на пляжі речі забудете, щоб ніхто їх не вкрав", - додав він.

Нагадаємо, голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що у відомстві створять повітряні і водні підрозділи. "Також з технічного блоку ми поставили собі на меті відродження сучасних гелікоптерних груп. Швидких груп поліції, які використовують човни. Тому що в нас велика прибережна, морська та річкова зони", – підкреслив очільник Нацполіції.

Князєв також зазначив, що наразі триває набір та навчання до спецпідрозділу тактичної поліції, співробітники якого будуть забезпечувати публічну безпеку під час масових заходів.

Залиште свій коментар