В Україні з'явиться туристична поліція

Проект ініціювали одесити за підсумками курортного сезону і серії злочинів стосовно іноземців.

Проект створення в Україні туристичної поліції в Одесі, Львові та Києві наразі допрацьовується на державному рівні.

Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" розповів начальник Головного управління Нацполіції в Одеській області Дмитро Головін.

"Ідеологія проекту в тому, щоб в період від 1 травня до 15 вересня туристична поліція працювала на випередження і надання сервісних послуг, а не тільки на реакцію і розкриття ... Планується оснастити поліцейських максимумом технічних засобів. Це обличчя країни, обличчя міста. Така поліція, усунувши злочинність в курортних районах, буде сприяти зростанню привабливості цих міст для туристів, збільшення інвестицій в туристичну галузь", - сказав він.

Він нагадав, що після запуску велопатрулів в курортному районі Одеси Аркадії злочинність знизилася на 60%.

"Я докладу максимум зусиль, щоб в Одесі це було реалізовано на вищому рівні. Щоб мами, які виходять з дітьми в Аркадію, не боялися, що дитина загубиться, щоб кишенькових злодіїв не було, і навіть якщо ви на пляжі речі забудете, щоб ніхто їх не вкрав", - додав він.

Нагадаємо, голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що у відомстві створять повітряні і водні підрозділи. "Також з технічного блоку ми поставили собі на меті відродження сучасних гелікоптерних груп. Швидких груп поліції, які використовують човни. Тому що в нас велика прибережна, морська та річкова зони", – підкреслив очільник Нацполіції.

Князєв також зазначив, що наразі триває набір та навчання до спецпідрозділу тактичної поліції, співробітники якого будуть забезпечувати публічну безпеку під час масових заходів.

Залиште свій коментар

Наступна публікація