У Нацполіції з'являться повітряні і водні підрозділи

У Нацполіції з'являться повітряні і водні підрозділи

Фото: 112.ua

У відомстві відзвітували про реформи.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що у відомстві створять повітряні і водні підрозділи.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

"Також з технічного блоку ми поставили собі на меті відродження сучасних гелікоптерних груп. Швидких груп поліції, які використовують човни. Тому що в нас велика прибережна, морська та річкова зони", – підкреслив очільник Нацполіції.

Князєв також зазначив, що наразі триває набір та навчання до спецпідрозділу тактичної поліції, співробітники якого будуть забезпечувати публічну безпеку під час масових заходів.

За його словами, відомство вже створило новий підрозділ спецпризначення КОРД, "найбільш професійно підготовлений до ситуаційного контактного короткого бою з терористами".

Він повідомив, що великій реформі піддається частина підрозділів, які "дісталися у спадок" відомству від міліції.

"Це реформовані спеціальні підрозділи, а також новітні підрозділи і (колишні) добровольчі батальйони. Вся ця група спеціальних підрозділів переходить на професійну основу, і ми займається перепідготовкою працівників за сучасними європейськими умовами", – повідомив Князєв.

Нагадаємо, в Україні запрацювала дорожня патрульна поліція. 12 червня почали роботу понад 70 поліцейських, які патрулюватимуть траси міжнародного і національного значення.

Більше 20 патрулів починають роботу як дорожня патрульна поліція.

Наразі вже визначено вісім стаціонарних постів, на яких також буде нести службу патрульна поліція. У майбутньому ці пости стануть дорожніми станціями патрульної поліції. 

В Україні з'явилась дорожня патрульна поліція

В Україні з'явилась дорожня патрульна поліція

Повʼязані теми:

Наступна публікація