Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні запрацювала дорожня патрульна поліція

Вона реагуватиме на всі правопорушення на дорогах країни.

В Україні почали роботу понад 70 поліцейських, які патрулюватимуть траси міжнародного і національного значення.

Про це повідомив заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передає Інтерфакс.

Більше 20 патрулів відсьогодні починають роботу як дорожня патрульна поліція.

Наразі вже визначено вісім стаціонарних постів, на яких також буде нести службу патрульна поліція. У майбутньому ці пости стануть дорожніми станціями патрульної поліції.

"Дорожня патрульна поліція - це ніякий не окремий підрозділ. Це ті ж патрульні поліцейські, які несуть службу на вулицях міст, також вони будуть нести службу на трасах міжнародного і національного значення", - розповів він.

У відомстві наголосили на недоречності порівняння функцій колишньої ДАІ і дорожньої патрульної поліції, оскільки це "абсолютно різні структури з різним принципом роботи".

Зазначається, що патрулювання забезпечуватиметься на 9 тис. км автодоріг.

Згодом  патрульні автомобілі планується обладнати сучасними камерами вимірювання швидкості, що не є приладом фотовідеофіксації.

Нагадаємо, планувалось, що із початком нового тижня на десяти основних автомагістралях України з'явиться дорожня поліція. Про це заявляв керівник Національної поліції України Сергій Князєв.

Як повідомляє її департамент комунікації, до роботи в понеділок стануть 30 нарядів. Вони нестимуть патрулювання на автомобілях марки Hyundai. Нова служба стартує в погодженні з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і покликана заступити собою стару систему Державтоінспекції. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції