"Не треба драматизувати". Гройсман прокоментував можливе відтермінування траншу МВФ

За його словами, Україна та МВФ виконують програму співпраці і проблем в спільній роботі немає.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що можливе відтермінування надання Україні чергового траншу Міжнародного валютного фонду не є свідченням якихось ускладнень.

Про це він повідомив журналістам у Лондоні.

"Не треба драматизувати ситуацію. Йдеться про реформи та проведення реформ. Ми працюємо над пенсійною реформою в інтересах українських пенсіонерів, ми працюємо над тим, щоб підвищити ефективність управління державним компаніями і продажем того, що неефективно використовується державою, – аби були інвестиції та робочі місця. Ми говоримо про зміни", - підкреслив Гройсман.

Він додав, що реформи "потрібні Україні й українцям", тим часом фінансова підтримка для Україні "також важлива, хоча фактом є й зростання золотовалютних резервів Національного банку України та зміцнення економіки".

"Ми рухаємося в планових показниках. Ми працюємо. Спільно з парламентом й президентом виконаємо програму дій", - сказав глава українського уряду.

Нагадаємо, МВФ може відкласти виділення Україні п'ятого траншу фіндопомогиП'ятий транш фінансової допомоги від МВФ розміром 1,9 мільярдів доларів може бути виділений Україні не раніше осені цього року.

Про це інформує Bloomberg. Причиною можливої затримки у виділенні кредиту є те, що Верховна Рада не підтримала пенсійну та земельну реформи до початку літніх канікул. Проведення зазначених реформ було ключовою вимогою для виділення наступного траншу кредитних коштів. 

ВідеоМВФ затримує черговий транш допомоги Україні

Залиште свій коментар