У Нацполіції запрацювала кримінальна розвідка

За словами глави відомства, підрозділ є дуже ефективним.

У Національній поліції почала працювати кримінальна розвідка.

Про це "112 Україна" повідомив очільник Нацполіції Сергій Князєв.

"Вона вже існує, але необхідно перейти від старих форм та методів до нового інструментарію", - сказав він.

За його словами, кримінальна розвідка є ефективною і з'явилася за досить короткі терміни.

"Кримінальна поліція – це інша історія. Тут ми вдосконалимо підхід. Ми йдемо від інституту тотальної агентури і вербування. Зараз необхідно придушити кримінал, а для цього потрібні нові інструменти впливу. Нема потреби вербувати 10 тис. агентів, ми підемо іншим шляхом, хоч і не без вербування", - сказав Князєв.

За словами посадовця, наразі оголошено набір до тактичної поліції (посилені групи швидкого реагування патрульної поліції), яка замінить дільничних.

"Тактики будуть займатися в тому числі громадською безпекою, а дільничні повернуться до своїх функціональних обов'язків", - повідомив він.

Нагадаємо, у Нацполіції України планують створити підрозділи тактичної поліції по всій Україні. "Тактична поліція в Європі - це підрозділ, який забезпечує порядок під час масових заходів, акцій протесту. Це поліцейські, які спілкуються з людьми, а не спецназ, який стоїть з гумовими палицями, відгородившись щитами. Ми створюємо абсолютно нову структуру, яка буде ефективно здійснювати охорону громадського порядку і працювати над деескалацією конфліктів під час заходів. Поки у нас є тактичний підрозділ тільки в Києві", - сказав Князєв. 

Одночасно із набором до тактичної поліції, проводяться набори також і в дорожню, і в патрульну поліцію. 

Залиште свій коментар