ФБР обшукала будинок політтехнолога Януковича і Трампа Пола Манафорта

Про слідчі дії повідомляє видання The Washington Post.

Авторитетне американське видання The Washington Post поширило інформацію про обшук у будинку політтехнолога Пола Манафорта, який раніше працював у штабах українського політика Віктора Януковича та кандидата в президенти США на останніх виборах Дональда Трампа. За даними ЗМІ, слідчі дії відбулися наприкінці липня.

До будівлі Манафорта з ордером на обшук прийшли агенти ФБР. Вони не попереджали про свій візит і прибули одразу після того, як Манафорт зустрівся із співробітниками комітету розвідки Сенату США. На думку оглядачів, це може свідчити про недовіру слідства до показів, які дає один із фігурантів справи про втручання Росії у хід виборів президента Сполучених Штатів у 2016 році.

Наразі відомо, що ордер на обшук був широкомасштабним, а з будинку політичного консультанта були вилучені якісь документи. Однак що це за папери – ані ФБР, ані адвокати Манафорта не коментують.

В Україні тим часом дискутують про те, що колишній керівник передвиборного штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт визнав, що в 2012-2013 роках отримав 17 млн доларів від української Партії регіонів. Його компанія отримала гроші за роботу в інтересах партії, зокрема, за її передвиборчу програму. Цю суму Манафорт "засвітив" у звітних документах, які він зобов'язаний був подати до Мін'юсту США в рамках закону про реєстрацію іноземних агентів. Разом із тим НАБУ і САП заявили, що не уповноважені розслідувати діяльність Манафорта як політичного консультанта Партії регіонів.

ВідеоГоловний піарник Трампа, який раніше мав справу з Януковичем, пішов у відставку

Залиште свій коментар