Манафорта кличуть "на килим" у Сенат через роботу в Україні і сина Трампа

Манафорт оформив реєстрацію як іноземний агент, скориставшись законодавством FARA.

Голова Юридичного комітету Сенату США Чак Греслі заявив, що планує викликати на слухання колишнього керівника президентської кампанії Трампа Пола Манафорта для свідчень щодо його роботи в Україні та зустрічі з російським адвокатом.

Про це інформує The Hill.

Раніше стало відомо, що Манафорт оформив реєстрацію як іноземний агент, скориставшись законодавством FARA. Він зазначив, що його фірма працювала на українську політичну партію в період з 2012 по 2014 роки.

ВідеоКолишні помічники Трампа можливо свідчитимуть на засіданнях сенатського комітету США

 

За словами сенатора Греслі, він хоче викликати Манафорта на слухання, щоб розпитати не тільки про його реєстрацію іноземним агентом, але й про іншу діяльність. Членів Комітету також цікавлять подробиці його участі в зустрічі Дональда Трампа-молодшого з російським юристом у розпал минулорічної президентської кампанії в США.

Нагадаємо, Манафорт - другий екс-радник Трампа, який зареєструвався як іноземний агент. До нього в березні колишній радник президента з національної безпеки Майкл Флінн зареєстрував у реєстрі іноземних агентів свій консалтинговий бізнес, оскільки працював в інтересах Туреччини.

Манафорту довелося подати у відставку з посади глави передвиборного штабу Трампа в серпні 2016 року на тлі скандалу, що розгорівся після публікації в The New York Times. Газета написала про подробиці його діяльності в Україні. Манафорт працював радником президента України Віктора Януковича, який втік до Росії після Революції гідності в лютому 2014 року.

Також з'ясувалося, що в Партії регіонів була "чорна бухгалтерія". Серед отримувачів готівки звучало й прізвище Манафорта, проте доказів отримання готівки українські правоохоронці так і не знайшли.

 

Залиште свій коментар