Синові Трампа доведеться свідчити про росіянку під присягою

Новий скандал здійняв ще одну хвилю невдоволення адміністрацією чинного президента США.

Президент США Дональд Трамп усе ніяк не позбудеться російського шлейфу. Тепер низка великих американських медіа прямо звинувачує президента і його сина у брехні, бо вони начебто з минулого літа вони знали, що росіяни втручаються в американські вибори, але мовчали через власну вигоду, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У скандалі замішана російський адвокат Наталія Весельницька, котра боролася за зняття санкцій і вела справи кількох пов'язаних із корупцією клієнтів. "Озираючись назад – мабуть, щось треба було зробити інакше. Але це було ще до цієї всієї російської манії. Я просто захотів вислухати, що мені хочуть розповісти про кандидата від опонентів. Може б, знайшлися докази історіям, про які я багато років чув", - пояснив свої дії Дональд Трамп-молодний.

ВідеоТрамп анонсував промову щодо зустрічі сина з російським адвокатом

Тепер старший син президента оприлюднює своє листування і виправдовується в прямому ефірі – усе для того, аби продемонструвати відкриту гру. Зустріч з Наталією Весельницькою відбулася в них рік тому. Син Трампа твердить, що батько нічого не знав про ці переговори аж до цього тижня, коли про зустріч з Наталією Весельницькою довідалися журналісти і здійнялася буря. "Та ні про що там було розповідати. Я б сам ніколи про це не згадав, якби ви всі не почали порпатися в цьому. Двадцять витрачених впусту хвилин", - переконує син Трампа.

Цим словам не йме віри сенатор від демократів Марк Ворнер. "Це вже особливий почерк штабу Трампа, бачимо його місяцями. Вони усе спростовувують до останнього, а потім, коли від доказів не відмахнутися – виправдовуються", - заявив він. Сама ж Наталія, піймана журналістами, твердить, що нічого компрометуючого в їх спілкуванні з Трампом не було. "Просто так поговорили. Не про політику", - твердить російська юристка.

Фотогалерея Фірмові ліщата Трампа і задумливий Путін. Фото першої зустрічі президентів (16 фото)

Однак цього ж дня, буквально через пару годин після зустрічі сина Трампа, зятя Трампа і росіянки, зі сцени свого клубу в Нью-Йорку сам Дональд Трамп чітко демонструє: він щось знає. "Я зроблю велику промову. Наступного понеділка, скоріш за все. І ми про тих Клінтонів добряче поговоримо. Ви багато чого дізнаєтеся. Це буде дуже, дуже цікаво. От думаю, чи захоче преса прийти?", - заявив він. І саме наступного тижня – щоправда, не в понеділок, а в середу – російські хакери оприлюднюють електронні листи, викрадені зі штабу демократів. "Ані син президента, ані його піарники не повідомили ФБР по те, що російський уряд намагається втручатися в президентські вибори. І навіть коли наша розвідка в жовтні повідомила, що росіяни втручалися у вибори, ніхто в штабі Трампа ані слова не сказав про те, що з ними намагалися говорити ще влітку. Це надзвичайно тривожна інформація", - кажуть там.

Тепер синові Трампа доведеться свідчити перед сенаторським комітетом з розвідки та доповідати про свою розмову з росіянкою під присягою.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар