У Конгресі США виступають за якнайшвидше ухвалення санкції проти РФ

Республіканці і демократи спільно працюють над відправкою законопроекту назад в Сенат.

Спікер Палати представників Конгресу США Пол Райан має намір дати хід законопроекту про санкції щодо Росії якомога швидше, однак перед документом, як і раніше стоять процедурні та політичні перешкоди.

Про це повідомляє Reuters.

"Зараз у нас є процедурні проблеми",- сказав Раян. Він додав, що республіканці і демократи спільно працюють над відправкою законопроекту назад в Сенат.

"Є деякі політичні труднощі - потрібно впевнитися, що ми з необережності не допомагаємо російським олігархам і нафтовим компаніям",- сказав політик.

ВідеоПодовжені санкції Євросоюзу проти Росії набули чинності

Нагадаємо, що раніше шестеро сенаторів, які становлять Республіканську і Демократичну партії (Ліндсі Грем, Джон Маккейн, Марко Рубіо, Бен Кардін, Шеррод Браун і Клер Маккаскілл) внесли на розгляд верхньої палати Конгресу США законопроект, який посилює контроль за діями американського президента щодо пом'якшення санкцій проти Росії. Відповідно до законопроекту, президент США повинен повідомляти Конгрес перед тим, як послабити економічні санкції проти РФ, пов'язані з її агресією щодо України.

Додамо, що президент США Дональд Трамп не обговорював з главою РФ тему санкцій під час зустрічі в рамках саміту G20 в Гамбурзі.

Трамп підкреслив, що обмежувальні заходи будуть діяти до тих пір, поки не будуть вирішені конфлікти в Україні та Сирії.

Залиште свій коментар