У Кремлі розповіли про загадкову супутницю Путіна на острові Валаам

Журналісти помітили поруч із президентом жінку.

У Кремлі розповіли, у компанії з ким був помічений президент Росії Володимир Путін під час його візиту на острів Валаам до Спасо-Преображенського монастиря.

Про це повідомляє РБК.

Зокрема, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що невідомим пасажиром був співробітник служби безпеки.

"Безпека", - коротко відповів прес-секретар на питання видання про те, хто сидів на задньому сидінні авто.

На питання агентства, чому президент відкривав двері співробітнику служби безпеки, або, можливо, він просто хотів щось узяти, Пєсков відповів: "Щось хотів взяти".

Путін із загадковою дамою, гіф, gif

Нагадаємо, журналісти помітили президента Росії Володимира Путіна у компанії невідомої жінки під час його візиту на острів Валаам до Спасо-Преображенського монастиря. Повну версію моменту опублікував російський телеканал "Звезда", передає "Дождь". 

Так, на ролику видно, як Путін під'їжджає до монастиря на машині, виходить з авто та відкриває задні двері. У цей момент в машині видно жіночу руку та особу, вдягнену в, імовірно, червону сукню. Особа вказала пальцем у бік, після чого Путін закрив двері та пішов до монастиря сам, де на нього уже чекав патріарх.

Після відвідин храму Путін поїхав на іншому Mercedes, але вже в компанії патріарха, причому обидва сіли на задні сидіння.

Зазначається, що інші телеканали під час трансляції відвідин Путіним острова вирізали момент із загадковою жінкою в авто. У Мережі доступа лише обрізана версія ролика. 

Залиште свій коментар