У страшному побитті 2-річного хлопчика на Одещині підозрюють рідних дитини

Матір вітчима дитини твердить, що стався нещасний випадок.

На Одещині 2-річну дитина потрапила до реанімації з важкою черепно-мозковою травмою та зламаними ребрами. Правоохоронцям про малого пацієнта повідомили лікарі Лиманської лікарні, куди дитину вже із судомами привезла швидка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Другу добу хлопчик лежить під пильним наглядом медиків. "Він перебуває в медикаментозному сні поки що. Черепно-мозкова травма, перелом тім'яної кістки з крововиливом, забій мозку та перелом семи ребер", - розповів завідувач відділенням інтенсивної терапії Володимир Босенко.

ВідеоНа Одещині мати та батько звинувачують один одного у побитті дитини, яка перебуває у реанімації

У лікарню хлопчик потрапив після гостин у мами вітчима. Вона переконує, що стався нещасний випадок. "Заліз на ту собачу будку, а там трошки підйом. Він маленький, йому рік і 11 місяців – упав і ударився. Трошки синячок пішов під оком. О 2:00 ночі в дитини все більше і більше приступи. Викликала швидку, швидка забрала, а зараз сина звинувачують, що, мовляв, син напився і дитину головою об стінку б'є", - твердить Світлана Дуда.

У жорстокості вітчима впевнений батько маленького Васі Володимир Олійник. Він каже, що після розлучення хлопчик по черзі живе то з ним, то з мамою, в якої тепер уже другий чоловік. "Останнім часом почали помічати, що були синці. Дитина там отримувала по шиї, вуху, ну, і так синці були. Зробив раз зауваження, другий раз, на третій вона зібрала речі та на таксі поїхала в сусіднє село", - твердить Володимир Олійник.

Мати ж припускає, що хлопця у лікарню могли привести травми, які він отримав у батька. Мовляв, два тижні тому вдома у Олійників на нього впала шафа. "Наступного дня ось такі плями були сині. Ми думали, що це алергія. В лікарні у нас там не могли зрозуміти, що це таке", - переконує Христина Бандрабура. Однак слова жінки спростовує поліція – там кажуть, що ні до медиків, ні до них з цього приводу Христна не зверталась. Правоохоронці вже відкрили кримінальну справу за побиття дитини. "Поки батьки обмінюються взаємними обвинуваченнями, поліція проводить досудове розслідування. Нараз опитані всі близькі родичі потерпілого", - пояснила представник поліції Любов Гордієвська.

Поки йде слідство, батьки навідують хлопця по черзі. Лікарі поки не дають прогнозів щодо одужання дитини. Медики кажуть, треба пережити перші п'ять діб — вони найкритичніші.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар