Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні заборонили рекламу на ліхтарних стовпах

За словами авторів законопроекту, вона візуально засмічує вулиці та площі.

Верховна Рада заборонила розміщення реклами і рекламних засобів на підтримувальних, опорних та інших елементах контактної мережі та на засобах і обладнанні зовнішнього освітлення.

Відповідні зміни ухвалили до закону "Про рекламу" (№3454), передає УНІАН.

За таке рішення проголосували 226 народних депутатів із 329, зареєстрованих у сесійній залі.

Згідно з пояснювальною запискою, використання об’єктів благоустрою, як це і передбачається чинним законодавством, "буде відбуватись відповідно до їх функціонального призначення для забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини".

Крім того, буде обмежено "тотальне панування у міському просторі рекламоносіїв, яке призводить до візуального засмічення вулиць та площ". На думку авторів законопроекту, це сприятиме збереженню автентичності та просторової композиції архітектурних ансамблів та об’єктів культурного надбання, підвищенню туристичної привабливості та покращенню ситуації у сфері безпеки дорожнього руху.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, у Дніпрі комунальники вдягли на стовп спеціальні "панчохи", аби боротися з рекламою. В такий експериментальний спосіб комунальники намагаються боротися із розклеюванням оголошень на стовпах. Ідею, кажуть, підгледіли в Японії.

ВідеоЯк у столиці рекламують наркотики просто на стінах споруд

Сьогодні Міжнародний день боротьби зі зловживання наркотиками та їхнім незаконним обігом. Ловити поширювачів дурману  стало складніше. Адже зараз наркотичні речовини продають через мобільні додатки та Інтернет сайти. І найстрашніше, що у зоні ризику - школярі, які активно користуються смартфонами.

Як у столиці рекламують наркотики просто на стінах споруд

Залиште свій коментар

Вибір редакції