Вбивця київського судді сидітиме до кінця життя

Вбивця київського судді сидітиме до кінця життя

Вбивця судді Зубкова отримав довічне / Фото: Сегодня

Його співучаснику дали 13 років.

У вівторок, 2 жовтня, Голосіївський районний суд Києва засудив Дмитра Павличенко до довічного ув'язнення, а його сина Сергія - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді Шевченківського райсуду Сергія Зубкова.

Як повідомляється, вони хотіли помститися за винесення судового рішення у цивільній справі. Крім того, після скоєння злочину один із засуджених вчинив замах на життя свідка у справі.

Суддя читала вирок півтори години.

Як заявила державний обвинувач у справі Ксенія Оникеенко, суд підтримав позицію прокуратури, яка наполягала на призначенні максимального строку покарання для Павличенко-старшого.

"Крім того, судом було задоволено цивільний позов потерпілих на суму понад 500 тис. грн", - зазначила прокурор.

У свою чергу, адвокат засуджених Тетяна Шевченко каже, що не згодна з вироком суду і готує апеляцію.

"Суд спотворив більшість доказів. Свідки так і не впізнали у затриманих убивць. Експерт, який нібито працював на місці вбивства, говорить, що не досліджував місце злочину, але протокол підписав", - сказала вона.

Нагадаємо, 21 березня 2011 року, в Києві у під'їзді свого будинку на вул. Голосіївській було вбито суддю Шевченківського районного суду Сергія Зубкова. На його тілі було виявлено 5 колото-різаних та 2 вогнепальні поранення.

Повʼязані теми:

Наступна публікація