Вдова Кравченка не вірить, що Кучма "замовив" Гонгадзе

Вдова Кравченка заявила, що у її чоловіка не було жодних особистих мотивів зводити рахунки з Гонгадзе, а також вона не вірить у причетність Кучми до вбивства журналіста.

Вдова екс-голови МВС Юрія Кравченка не вірить у причетність Леоніда Кучми до вбивства Георгія Гонгадзе.

Про це Тетяна Кравченко заявила в інтерв'ю газеті "Сегодня".

"Щодо Леоніда Даниловича, то я не вірю в його причетність до злочинного замовлення. Тому що, знаючи багато деталей, у тому числі й такі, про які не прийнято говорити, добре розумію: ця брудна спецоперація була спрямована, насамперед, проти президента. Проти Леоніда Кучми і його ймовірного наступника. За великим рахунком - проти України", - заявила Тетяна Кравченко, за словами якої Кучма бачив їй чоловіка своїм наступником.

Вона ще раз наголосила, що у Юрія Кравченка не було жодних особистих мотивів зводити рахунки з Гонгадзе, який був обраний лише тому, що фігурував у скандальних записах Мельниченка.

На запитання, чи не міг Юрій Кравченко віддати наказ усунути Гонгадзе в силу службового обов'язку, - виконуючи побажання Леоніда Кучми чи Володимира Литвина, які, за однією з версій, могли бути замовниками розправи над журналістом, - дружина Кравченко сказала:

"Про Литвина говорити не буду. Хоча, як мені здається, об'єктивне й незалежне розслідування могло б виявити його роль у цій справі в досить несподіваному для багатьох ракурсі".

Раніше Тетяна Кравченко виправдала свого чоловіка, зазначивши він така ж жертва спецслужб, як і Гонгадзе.

"Я впевнена й можу довести, що багато що зі сказаного Пукачем - відверта неправда", - заявила Тетяна Кравченко.

"Юрій Кравченко не мав жодного стосунку до вбивства Георгія Гонгадзе. Час, нарешті, відкинути нав'язуваних ззовні стереотипів і поглянути правді в очі. Юрій Кравченко - така ж жертва масштабної операції спецслужб, як і Гонгадзе", - упевнена вона.

Крім іншого, за словами вдови екс-міністра, "потрібно бути божевільним, щоб при його (Юрія Кравченка) рівні інформованості й компетентності давати в кабінеті вказівки когось убити, тим більше, у присутності третіх осіб" - та й кабінет прослуховувався.

Нагадаємо, 14 вересня Генпрокуратура заявила, що завершує досудове слідство в справі про убивство Гонгадзе. Слідство встановило, що Олексій Пукач отримав наказ убити журналіста від екс-глави МВС Юрія Кравченка.

Однак уже 17 вересня заступник генпрокурора Ренат Кузьмін продовжив термін слідства у справі Пукача до 14 грудня.

За словами Віктора Пшонки, справу про вбивство Гонгадзе буде передано до суду не пізніше січня 2011 року.

Читайте також:

Луценко сидить у СІЗО разом із Пукачем

Екс-адвокат Пукача готує нову сенсацію у справі Гонгадзе

Мельниченко: Литвин пов'язав Кучму кров'ю Гонгадзе заради кар’єри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: