Митрополит Володимир міг потрапити у реанімацію через пневмонію

Стан здоров'я митрополита Володимира - стабільно важкий.

Станом на ранок, 3 листопада, здоров'я глави УПЦ МП митрополита Володимира не покращилося. 

"У митрополита Володимира проблема з системою дихання. Ця госпіталізація не пов'язана з тим, що він 16 вересня зламав шийку стегна", - заявили в прес-службі УПЦ, пише "Комсомольская правда в Украине".

Точний діагноз владиці ще не встановлено. Існують версії, що це - пневмонія, яка розвинулася через те, що глава УПЦ мало рухався останнім часом.

Нагадаємо, митрополит Володимир, якому в листопаді виповниться 76 років, наприкінці вересня був виписаний з лікарні, де відновлювався після перенесеної 16 вересня операції. Митрополит Володимир зламав шийку стегна. У той же день йому була зроблена операція, яка пройшла успішно. Під час періоду реабілітації митрополит Володимир здійснював богослужіння у домовому Свято-Миколаївському храмі, а також працював і приймав відвідувачів у своїй резиденції в Києво-Печерській лаврі. 2 листопада стало відомо, що митрополита госпіталізували.

Поважний вік, слабкість після операції і загальне самопочуття могли стати причиною розвитку пневмонії. При цій хворобі у людини поверхневе дихання, через що внизу легенів починаються застої і утворюється запалення. Причому у літніх пневмонія протікає інакше, ніж у молодих людей. Часто відсутні такі характерні симптоми, як підвищення температури, кашель, біль у грудях. Проте наявні слабкість, млявість, поганий настрій, відсутність апетиту.

"Стан здоров'я митрополита Володимира - стабільно важкий. Потрібно, щоб пройшов час, але гірше йому не стає. Лікарі займаються лікуванням, а ми молимося", - повідомили раніше у прес-службі УПЦ. У Києво-Печерській лаврі ж, як і раніше, проходять екскурсії, парафіяни відвідують храми, а священики проводять служби. Яких-небудь загальних молебнів за здоров'я предстоятеля УПЦ поки не намічається.

Читайте також:

Митрополит Володимир знаходиться в реанімації: йому важко дихати

Митрополита Володимира госпіталізовали у тяжкому стані

Митрополита Володимира виписали з лікарні після перелому

Главу УПЦ МП митрополита Володимира прооперували

 

ВідеоМитрополита Володимира госпіталізовано у важкому стані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: