Псевдо-депутат бігав до туалету мерії, вдаючи, що ходить до мера

Дата публікації
Перегляди
2585
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Псевдо-депутат бігав до туалету мерії, вдаючи, що ходить до мера

Ілюстрація / Фото: Сегодня

Представляючись депутатом Київради або чиновником мерії, шахрай пропонував бізнесменам вирішити складні питання. Зустрічі призначав лише біля мерії на Хрещатику.

У Києві напередодні затримали шахрая, який, представляючись впливовим чиновником видурював у бізнесменів десятки тисяч доларів. Нагадаємо, чоловік брав гроші за вирішення земельних питань та отримання дозвільних документів.

Як вдалося з'ясувати, представляючись депутатом Київради або чиновником мерії, шахрай пропонував бізнесменам вирішити складні питання. Зустрічі призначав лише біля мерії на Хрещатику. Щоб розвіяти сумніви своїх жертв, по кілька разів вільно заходив до будівлі. Нібито до міського голови, насправді – в туалет.

Ціна питання складала десятки тисяч доларів. У одного з комерсантів шахрай зокрема видурив 85 тисяч доларів. Слідчі знайшли чотирьох потерпілих, проте їх може бути набагато більше.

Кілька років тому за тією ж схемою працювала псевдо-Кільчицька. Жінка телефоном, імітуючи голос заступника київського мера, видурювала у бізнесменів сотні тисяч гривень.

"Я називалася Іреною кільчицькою, просила у фондов допомоги. І коли вони чули - це ім‘я, вони усі тремтіли від страху - не знаю чого",  - розповідала жінка.

У Дніпропетровську безробітний називався прокурором Дарницького району столиці. Коли інспектори ДАІ одного разу зупинили авто за порушення правил, водій почав розмахувати посвідченням.

А на Закарпатті самозванець, представляючись міністром внутрішніх справ, обіцяв влаштувати на роботу в правоохоронні органи за дві тисячі гривень.

Читайте також:

Кияни півроку платили незаконно завищену комуналку

Столичний дельфінарій нагородив себе фальшивою подякою Януковича

Британець, щоб отримати 800 тисяч доларів страховки, прикинувся дружиною

Шахрай видурював у бізнесменів десятки тисяч доларів

Шахрай видурював у бізнесменів десятки тисяч доларів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2585
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація